на головну

центральна районна бібліотека

 • Нові надходження
 • Віртуальні виставки
 • Бібліотекарю
 • Акція "Книга - в подарунок бібліотеці"
 • Видатні постаті Сокальщини
 • Василь Бобинський

  бібліотека для дітей

  інтернет центр

  Пункт доступу громадян до інформації;

  творчість наших читачів

  корисні лінки

  наш край

  контакти

  архіви

  книга гостей


  багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку

  www.sokal.lviv.ua Сокаль і Сокальщина

   

   

  Google

   

  RAM counter  Історія бібліотеки

  Віртуальні виставки

   

  „Книжкове розмаїття”

  Євромайдан. Хроніка відчуттів [колекція есе Тарас Прохаська, Іван Ципердюка, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Юрія Винничука].-Брустурів : Дискурс, 2014.-156с

  Подія Євромайдану і окремі дії в період його тривання матимуть повно інтерпретацій з поглядів історичного, суспільного, культурного…Вже зараз звучить чимало думок і оцінок. Але на все свій час.
  Чи не найцікавіше після кожної історичної епохи – польові враження. Саме в них найдостовірніші і найцінніші деталі. Ще ліпше, коли це враження не лише людей з досвідом, а й з умінням їх передавати.
  В кінці видання подано хронологію основних етапів Євромайдану (21.11.2013-22.02.2014). Подані події є вибраними серед тих, що відбувалися впродовж Євромайдану, і не претендують на вичерпність.
  Упорядником книги виступив письменник Василь Карп’юк.

  Монастирський Володимир. Націоналізм: чим він є, або Чому українцям конче потрібно бути націоналістами [Текст]: короткий посібник з лікбезу для української еліти і не тільки. – Львів: Каменяр, 2012. – 123 с. – («Акценти»).

  У посібнику коротко викладено сучасні досягнення у вивченні походження як нації, так і націоналізму. Зокрема висвітлено дані про те, що в основі формування останнього лежить генетично визначений принцип про надання переваги інтересам власної нації над інтересами всіх інших націй, з чого зроблено висновок, що націоналізм – це категорія генетична, а тому універсальна, досконала та вічна.
  Окремий розділ присвячено висвітленню різних аспектів українського націоналізму – походження нації та націоналізму, формування організованого націоналізму і націоналізму в незалежній Україні.

  Відкрий дитині Україну! [Путівник]/упор. О. Ю. Подорожна. — Х.: АССА, 2011. — 352с., іл

  Цей путівник – довгоочікуваний помічник для всіх батьків, які бажають відкрити дитині чарівний світ подорожей. Під час наших мандрівок ми підібрали 65 кращих екскурсійних маршрутів Україною.
  Які маршрути будуть цікаві дитині? Чи зможе маленький мандрівник подолати «дорослі» навантаження? Ці та інші проблемні питання більше не будуть бентежити вас! У книзі наведено цікаві маршрути, які легко долаються усією сім’єю. До того ж вам не доведеться витрачати гроші на купу мап, щоб спланувати маршрут подорожі.
  Кожна екскурсія, наведена в книзі, містить: - докладний опис маршруту; - чіткі пояснення, як дістатися до відправної точки маршруту, із зазначенням відстані між об’єктами на маршруті; - історичні довідки; - цікаві факти; - корисну інформацію; - докладні мапи та схеми; - яскраві фото.
  «Родзинкою» книги є «дитячі сторінки», на яких представлено цікавий пізнавальний матеріал, що розважить дитину і водночас збагатить її духовний світ.

  Жеплинський Б. М.,Ковальчук М. М.,Ковальчук Д. Б.Відроджений ляльковий вертеп.– Львів: Галицька видавнича спілка, 2013.– 204с. .

  Книга містить методичні рекомендації з організації та жіяльості лялькового вертепу ,  в ній подана історична  історична довідка виникнення  лялькових вертепів, зроблено опис конструкції вертепів, лялькових фігур та їх оформлення. Книга ілюстрована фотоматеріалом та відеодиском.

  Видання адресоване для етнографів, фольклористів, театрознавців, вчителів, катехитів, студентів, а також для всіх, хто цікавиться українським мистецтвом.

  І слово, і пісня, Матусю, тобі! [Текст] : творчість юних : [поет. зб. переможців обл. фестивалю-конкурсу 2011 "І слово, і пісня, Матусю тобі!"] / Львів. обл. від. Союзу Українок. - Л. : Растр-7, 2011. - 119 с. : фотогр.

  Повноколірний збірник творчості юних-це поетичний віночок любові і ніжності, сплетений школярами - переможцями обласного щорічного фестивалю-конкурсу 2012-2013 р, р, "І слово і пісня, матусю, тобі!" організовуваного Львівським обласним відділом Союзу Українок.


  Пігін, Г. Як передавати дитині цінності / Г. Пігін. – Львів : Свічадо, 2014. – 96 с.

  Кожна мати і кожен батько знають, як важливо привчити дитину до моральної поведінки та збагатити її цінностями. Батьки прагнуть, щоби їхні сини і доньки стали свідомими, справедливими та розсудливими, уважними і співчутливими, не піддавалися тискові суспільства, члени якого звикли нахабно пробивати собі дорогу в житті.
  Як поважати чужу думку, не зраджуючи власним принципам, приймати самостійні рішення, зважаючи на потреби інших людей, про повагу, відвагу, про те, як без примусу передати дітям чесноти і стати прикладом для наслідування – читайте у книжці німецької письменниці Герди Пігін.

  Кідрук Макс. Небратні. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015 – 304 с.

  Авторський аналіз відносин України та Росії!
  Популярний письменник простежує відносини українського і російського народів, починаючи з часів Хмельниччини. Автор стверджує, що незалежність та свободу вибору народ повинен відстоювати сам, не сподіваючись на чиюсь допомогу.
  У творі М. Кідрук роздумує про історію виникнення слов`янських мов, русифікацію України, Будапештський меморандум 1994 року, газові війни 2004–2009 років, захоплення Криму росіянами, «сім`ю» Януковича, майдан 2013–2014 років, війну на сході України тощо.

  Калинець Ірина. Зібрання творів [Текст] у 8 т. Попід золоті ворота Т. 8 ./І.О. Калинець.- Львів: Сполом, 2012.

  Подано документи кримінальної справи, за публікацією Ю. Зайцева, та з сімейного архіву Калинців, автобіографічні розповіді Ірини, а також уривки з книжки П. Шкраб'юка "Попід Золоті Ворота". Для науковців і всіх, хто цікавиться історією українського дисидентства XX ...

   

   

  Дара Корній, Тала Владмирова. Крила кольору хмар : роман / передм. Т. Белімової. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015 – 320 с.

  Ада росла без матері, а батька взагалі не знала. Вона навіть не здогадувалася, що народилася в сім`ї янголів і стала вигнанницею, сірим янголом. Ні добро, ні зло не беруть її на свій бік.
  Господар клубу «Темний янгол», в якого дівчина працює, теж виявився не простою людиною. Він наказав Аді забрати душу Ірен, її подруги. Дівчина не може відмовитися. Чи може? Адже чимало людських душ у полоні Господаря і благають про допомогу. Вона може загинути, допомагаючи їм. Але настав час робити вибір.
  Що обере Ада — темну чи світлу сторону?

  Володимир Лис. Країна гіркої ніжності: роман. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015

  Три жінки, три нелегкі долі, три шляхи до кохання...
  У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. Онуці Олесі в наш буремний час теж доведеться боротися за кохання...

   

   

  Сокальська центральна районна бібліотека ім. В.Бобинського