на головну

центральна районна бібліотека

 • Нові надходження
 • Віртуальні виставки
 • Бібліотекарю
 • Акція "Книга - в подарунок бібліотеці"
 • Видатні постаті Сокальщини
 • Василь Бобинський

  бібліотека для дітей

  інтернет центр

  Пункт доступу громадян до інформації;

  творчість наших читачів

  корисні лінки

  наш край

  контакти

  архіви

  книга гостей


  багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку

  www.sokal.lviv.ua Сокаль і Сокальщина

   

   

  Google

   

  RAM counter  Корисні лінки

  Світ захоплення

  http://www.alsenik.narod.ru   Чаруюча вишивка. Авторський сайт Анни Коростиль, який містить велику кількість чудових вишивок на різні теми, а також, безкоштовні схеми до них.

  http://www.osinka.ru/   Каталог  магазинів тканин. Техніка крою, рада по шиттю. Готові лекала жіночого одягу з описом технології пошиття моделі. Огляд модних журналів. Новини моди. Відомості про дефіле, модельєрів, модні тенденції, колекції, pret-а-роrter.

  http://www.melissa.ru/  Архів публікацій по розділах: кулінарія (збірки рецептів і поради); рукоділля (схеми і посібники для того, хто в'яже, фриволіте, бісероплетіння, виготовленню штучних кольорів, макраме); краса і здоров'я (поради як правильно робити макіяж, виготовленню натуральної косметики).

  http://www.goodidea.ru/  Збірка корисних порад і рекомендацій для любителів майструвати, радіоаматорів, дачників, умільців, домохазяйок, кулінарів, спортсменів, студентів і багатьох інших. Можливість додати свою пораду.

  http://www.club-rukodelie.com/   Опис техніки в'язання на спицях і гачком. Історія в'язання.

  http://www.biserland.ru/  Схеми виробів. Інтернет-школа бісероплетіння. Віртуальна примірювальна. Поради умільцям. Словник термінів. Адреси спеціалізованих магазинів.

  http://www.rukodelie.ru/   Адреси і прайс-листи фірм, торгуючих устаткуванням, матеріалами для шиття, бісероплетіння, в'язання, вишивки і ін. Інформація про виставки і конкурси рукодільних робіт. Галерея готових виробів.

  http://newhouse.ru/  Пізнавальна і довідкова інформація, рекомендації фахівців по розділах: господиня (вагітність, виховання дітей, господарство, кулінарія, рукоділля); здоров'я (перша допомога, довідник ліків, медичних установ, профілактика і ін.); садоводам (календар робіт, облаштування, посадки, лікування садових культур і ін.); автоаматорам (устаткування гаража, ремонт автомобілів);живий кут (відхід і зміст домашніх тварин) і ін.

  http://petli.sitecity.ru/   Уроки в'язання гачком. Схеми і поради для того, хто в'яже кофтини, шалі, сумки, берети, купальники, серветки, волани. Фотогалерея робіт.

  http://www.makosh.net/    Перелік послуг: розробка схем для вишивання хрестом; підготовка повного комплекту для вишивання. Інформація про продукцію. Схеми для вишивання.

  http://www.stoys.narod.ru/   Викрійки, ескізи, інструкції по виготовленню м'яких іграшок.

  http://www.stitcher.ru/   Каталог схем: живопис, релігія, культура, історія, тварини, природа. Можливість замовлення схем. Поради з виготовлення схем.

  http://www.kamila.ru/   Тематичні підбірки схем для вишивки хрестом: тварини, діти, природа, квіти, орнаменти, люди. Форум.

  http://www.ivushka.webservis.ru/  Фотогалерея робіт О. Івушкіної: ляльки в національних українських костюмах, колажі, панно з натуральних матеріалів.

  http://lanterny.narod.ru/   Збірка рад з виготовлення подарунків, м'яких іграшок, новорічних прикрас, виробів з пап'є-маше, в стилі печворк і ін.

  http://www.burdamode.com/   Колекція моделей поточного сезону. Замовлення викрійок через Інтернет. Список адрес представництв журналу в різних країнах. Статті про моду і стиль

  http://rukodelie.narod.ru/   Колекція схем, узорів і моделей для вишивки хрестом, в'язання гачком і на спицях, флорентійської вишивки. Поради умільцям

  Сокальська центральна районна бібліотека ім. В.Бобинського