на головну

центральна районна бібліотека

 • Нові надходження
 • Віртуальні виставки
 • Бібліотекарю
 • Акція "Книга - в подарунок бібліотеці"
 • Видатні постаті Сокальщини
 • Василь Бобинський

  бібліотека для дітей

  інтернет центр

  Пункт доступу громадян до інформації;

  творчість наших читачів

  корисні лінки

  наш край

  контакти

  архіви

  книга гостей


  багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку

  www.sokal.lviv.ua Сокаль і Сокальщина

   

   

  Google

   

  RAM counter  Історія бібліотеки

  Бібліотечні новини

  2008

  Грудень

  4 грудня запрошуємо на диспут по проблемах екології “Вода найсмачніша у рідному краї, з криниці, де батько і мати пили”.

  7 грудня бібліотекарі читального залу проведуть літературний портрет до 120-річчя від дня народження Левка Лепкого “Вогнем любові світ обнять готовий”.

  10 грудня запрошуємо всіх бажаючих в Народний дім, де бібліотека організовує спільно зі колою мистецтв ім. В. Матюка літературно-музичний вечір, присвячений 130-й річниці від дня народження українського поета Ол. Олеся “З журбою радість обнялась”.

  17 грудня буде проведено спільно із соціальною службою молоді тренінг “Гендерна політика”.

  18 грудня запрошуємо всіх бажаючих на етнографічний калейдоскоп “Джерела нашої духовності”.

  23 грудня працівники читального залу бібліотеки проведуть літературний портрет “Марко Вовчок: написано життям” / до 175-ї річниці від дня народження.

   

  Листопад

  4 листопада відбудеться історична подорож присвячена 90-річчю ЗУНР «Свято зріднених сердець». Захід буде проходити в приміщенні ЗСШ №2.

  7 листопада запрошуємо всіх бажаючих о 15:00 в читальний зал центральної бібліотеки на літературно-музичний вечір «Рідна мово, тобою я гордитись маю право».

  12 листопада запрошуємо на вечір запитань і відповідей із правознавцем «Закон про мене, мені про Закон».

  Для юнацтва буде цікавою морально-правова гра «Павутиння лиха» (про наркотики). Запрошуємо 18 листопада в читальний зал центральної бібліотеки.

  20 листопада відбудеться літературний портрет «Зачинатель нової прози» (до 230-ї річниці від д.н. Г. Квітки-Основ'яненка)

  25 листопада в приміщенні школи-інтернату відбудеться година пам'яті: «Над білим янголом скорботи незгасне духу смолоскип» (до річниці Голодомору).

  28 листопада чекаемо молодь і юнацтво на диспут «Якою має бути сучасна молодь».

   

  Вересень

  5 вересня чекаємо всіх бажаючих на літературну вітальню «Поетичні голоси краю», яку проведуть працівники читального залу бібліотеки.

  10 вересня чекаємо на актуальну розмову «Тютюн і мадонна».

  12 вересня відбудеться прес-калейдоскоп «Добрі поради від журналу «Дім. Сад. Город.»»

  Молодим і юним читачам буде цікавим диспут «Щастя – реальність чи ілюзія», який буде проведено 17 вересня в читальному залі бібліотеки.

  26 вересня запрошуємо всіх бажаючих на тренінг «Гіркий присмак заробітчанства».

  30 вересня запрошуємо на День відкритих дверей «Бібліотека в колі друзів».

   

  Липень

  8 липня запрошуємо на історичний портрет, присвячений першому президенту України М. Грушевському «Творець і літописець історії»

  11 липня всім тим, хто цікавиться історією рідного краю, буде цікавим краєзнавче читання «Із когорти славних земляків» (про В.С. Шелеста). Захід відбудеться в читальному залі ЦРБ.

  15 липня запрошуємо на обговорення книги В.Барки «Жовтий князь»

  23 липня відбудеться захід адресований тим, хто став на поріг зрілості, хто обирає свою професію «Всі професії важливі – вибирай на смак».

  29 липня буде проводитись актуальна розмова «Викрадач розуму – алкоголь»

  Червень

  5 червня запрошуємо на етичний діалог „Наші комплекси і як їх подолати”

  10 червня тим, хто цікавиться історією рідного краю буде цікавим краєзнавче читання „Із кагорти славних земляків”, присвячене Василю Макуху, який 40 років тому вчинив акт самоспалення, не погоджуючись з режимом.

  11 червня буде проводитись народознавче читання „Звичаї, традиції, обряди українського народу”

  13 червня для тих, хто обирає професію буде цікавим диспут „Чи всі професії важливі”.

  18 червня працівники читального залу проведуть історичний портрет „Життя віддане нації” (до 145-річчя від дня народження Євгена Петрушевича)

  25 червня в читальному залі буде проходити правова розмова „Конституція, як соціальна цінність”

  Травень

  6 травня запрошуємо всіх бажаючих на презентацію книги «Львів-Афган-Львів». Захід названо «Украдена молодість: Афганістан» і відбудеться він в читальному залі бібліотеки.

  7 травня відбудеться усний журнал «Уклін тобі українсько жінко», присвячений Дню Матері.

  8 травня запрошуємо на історичний екскурс присвячений Дню Перемоги «Тих днів не змовкне слава». Він відбудеться в читальному залі бібліотеки.

  14 травня послухайте правовий лекторій «Діти: злочин і кара».

  20 травня запрошуємо всіх, хто обирає собі професію на профорієнтаційний калейдоскоп «Твоя професія в житті і книзі». Чекаємо в читальному залі бібліотеки.

  21 травня буде продовжено тему профорієнтації «Життєвий проект старшокласника».

  28 травня запрошуємо на свято героїнь «Ти українська жінко, йшла до перемоги». В гостях героїні Сокальщини п. М.Грицай, п. Віра.

  Презентація першої поетичної збірки «Почни з любові» поетеси Сокальщини Світлани Мельничук.

  1 квітня в Сокальській гімназії відбулась презентація першої поетичної збірки «Почни з любові» поетеси Світлани Мельничук. Слухачами були учні 8-9 класів, вчителі та керівники гімназії. Презентація проходила в класі-музеї, присвяченому літературно-мистецькому об’єднанню «Колос» - талановитим поетам Сокальщини.

  Ведучою цієї зустрічі була зав. відділом обслуговування центральної районної бібліотеки Світлана Халупник, яка розповіла про життєвий і творчий шлях поетеси. Читала її поезії. Звучали вірші і у виконанні учнів гімназії – вихованців викладача української мови і літератури О.О.Васьків.

  Учні слухали нові поезії Світлани Мельничук, задавали різноманітні питання. Поетеса поділилась своїми творчими планами. Привітала авторку її колега по перу Любов Бенедишин, член Національної спілки письменників України, автор чотирьох поетичних збірок.

  Вона була літературним коректором поетичної збірки Світлани Мельничук «Почни з любові», ця книжечка віршів адресована і зовсім юним , які стоять перед життєвим вибором і зрілим досвідченим людям. Ця книга для тих, хто хоче щось змінити в своєму житті на краще, але вагається, не знає, з чого почати.

  Так чи інакше «Почни з любові …» -- радить Світлана Мельничук у своїй першій поетичній збірці. Її поезії прості і щирі, вони хвилюють і задаровують, дивують і захоплюють байдужим свого читача.

  Я вірю, що муза ніколи не залишить цю обдаровану жінку з «весною в серці».

  Творчих успіхів і злетів Вам, шановна пані Світлано!

  Запрошуємо

  Усіх бажаючих на зустріч з поетесою Сокальщини

  Світланою Мельничук

  і презентацією її першої поетичної збірки „Почни з любові”, яка відбудеться о 14.00 год. 1 квітня 2008 р. в Сокальській гімназії

   

  18 березня в приміщенні читального залу у Сокальській ЦРБ відбувся літературно-музичний вечір «Обірвана струна мого обпаленого слова», присвячений 110-й річниці від дня народження відомого українського поета, нашого славного земляка Василя Бобинського.

  Про життєвий і творчий шлях поета розповіли ведучі Світлана Халупник та Наталя Жук.

  Жіночий ансамбль «Любисток» виконував українські пісні, а учні гімназії читали вірші В.Бобинського та вірші присвячені поету. На імпрезу була запрошена поетеса Сокальщини, член Національної спілки письменників України, член літературно-мистецького об’єднання «Колос» Любов Бенедишин. Вона висловила своє відношення до творчості поета та подарувала вірш, присвячений Василю Бобринському та нашій бібліотеці, яка носить його ім’я.

  Бібліограф О.Я. Рижок ознайомила слухачів з літературою про життя і творчість поета та підготувала рекомендаційні списки літератури.

   

   

   

   

  Березень

  4-5-6 березня запрошуємо всіх бажаючих на Шевченкові читання «У майбутнє іде пророк зорі».

  12 березня чекаємо Вас на етичні діалоги «Що прикрашає людину».

  18 березня в читальному залі ЦРБ відбудеться літературно-музичний вечір «Обірвана струна мого обпаленого слова», присвячений 110-й річниці від дня народження укр. поета В.Бобинського.
  Запрошуємо всіх зацікавлених слухачів.

  25 березня запрошуємо на круїз-вікторину «Край легенд – сивочолий Сокале».

  28 березня в читальному залі бібліотеки відбудеться День здоров’я «Сам собі лікар», де ви можете ознайомитись з літературою по цій темі та послухати цікаві лекції, рекомендації.

  Лютий

  1 лютого в приміщенні ЗСШ №2 буде проведено літературний альманах «Народе мій, до тебе ще я вернусь», присвячений 70-річчю від дня народження В.Стуса.

  6 лютого буде проведено прес-калейдоскоп «Україна – держава Європейська».

  14 лютого в приміщенні Сокальського інтернату відбудеться літературний вечір «Затремтіли струни у душі моїй», присвячений Дню Святого Валентина.

  19 лютого запрошуємо на морально-правову гру «Тенети небезпеки».

  25 лютого буде проводитись етнографічний калейдоскоп «Життя і побут сокальчан в минулому».

  28 лютого запрошуємо на ділову гру «Спробуймо свої сили в бізнесі»

   

  Сокальська центральна районна бібліотека ім. В.Бобинського